درباره ما

چاپ طراحان

درباره چاپ طراحان

امروزه صنعت چاپ و تبلیغات با رشد سریع نهادها و موسسات صنعتی و اقتصادی کشور تبدیل به پیش­نیازی مبرم و ضروری در عرصه تجارت و ارائه بهتر محصولات شده؛ که بسته به نیاز شرکت­ها و موسسات به طرق گوناگونی انجام می­ پذیرد و بدیهی­ست که تداوم فعالیت در چنین بازار گسترده، پویا و پر رقابتی نیاز شدیدی به وجود روابط حرفه­ ای، امنیت شغلی در فضای سالم و مقرراتی روشن و جامع بین تمامی دست­اندرکاران و فعالان صنعت چاپ و تبلیغات دارد. برنامه­­ ریزی و اجرای یک پروژه تبلیغاتی نیاز به خلاقیت، تجربه و تخصص دارد و رسیدن به موفقیت تبلیغاتی یک هنر است و ما نیز با توجه به نقش گسترده­ طراحی و چاپ در انجام پروژه­های تبلیغاتی با بیش از ده سال سابقه و تلاش و کسب تجربه در بهتر ارائه دادن خدمات چاپ ، مشتری­ مداری را سرلوحه کار خود قرار دادیم.

مجوعه چاپ طراحان

چاپخانه

چاپ طراحان همواره با توجه به خطی مشی خود که کیفیت را بر سرلوحه آن قرار داده است، چاپخانه ای با گرداوری بهترین دستگاه های بازار اعم از دستگاه های Hidelberg ، ده ها نیروی متخصص ، ادوات با کیفیت و درجه یک فراهم آورده است تا بتواند بهترین کیفیت را برای مشتریان عزیز خود به ارمغان آورد.

واحد طراحی و اداری

مجموعه چاپ طراحان با دارا بودن واحد اداری مجزا که در آن کارشناسان حسابداری و طراحان با تجربه و متخصص در آن گرد هم آمده اند تا نیاز به طراحی مشتریان خود را با بهترین کیفیت در کمترین زمان برطرف ساخته است.

 

واحد تحویل

یکی از مهمترین بخش های هر مجموعه چاپ،واحد تحویل و انبار داری می باشد که چاپ طراحان با دارا بودن واحد مجزا برای بخش تحویل خود،سفارشات انجام شده را به صورت منظم طبقه بندی نموده تا مشتریان عزیز هنگام مراجعه جهت دریافت یا درخواست برای ارسال کار های چاپی خود، کارهای خود را به صورت بسته بندی های سالم و به سرعت دریافت نمایند.

Tarahan Printing
چاپ تراکت فوری