زمان برگزاری نمایشگاه «آینده چاپ ایران» تغییر کرد

زمان برگزاری نمایشگاه «آینده چاپ ایران» تغییر کرد

 

به گزارش ایرنا از ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، رئیس و برگزارکننده‌ی این رویداد خبر داد: با توجه به اینکه مطابق با تقویم، ماه محرم الحرام از ۲۸ تیرماه آغاز می‌شود و روزهای دوم تا چهارم نمایشگاه مصادف بود با سه روز نخست این ماه، طی مذاکراتی که با مسئولان مرکز نمایشگاهی ایران مال داشتیم، موفق به تغییر برنامه برگزاری شدیم.
بابک عابدین ادامه داد: تغییر تاریخ آغاز به کار دومین دوره نمایشگاه IFPEX با این هدف انجام شد که شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان محترم بتوانند در ایام ماه محرم با فراق خاطر در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفای آن حضرت در دهه نخست محرم شرکت کنند و از این حیث دچار مشکل نشوند.
عابدین اعلام کرد: براین اساس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از سه‌شنبه ۲۰ تیر آغاز می‌شود و تا جمعه ۲۳ تیرماه در سالن‌های E0 و E1 مرکز نمایشگاهی مجتمع تجاری ایران مال ادامه خواهد داشت.
رئیس نمایشگاه IFPEX درباره روند مراحل اجرایی دومین گام از این رویداد توضیح داد: بلافاصله پس از اخذ مجوز، فعال شدن ستاد خبری، آغاز ثبت‌نام شرکت‌ها، برگزاری نشست‌های منظم شورای سیاست‌گذاری و مذاکرات برای بازدید هیات‌های تجاری داخلی و خارجی از نمایشکاه در دستور کار قرار گرفت و امور اجرایی در حال انجام است.
وی با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن تجربه اولین دوره از نمایشگاه اظهار کرد: تیم برگزار کننده تمام توان و انرژی خود را به کار بسته تا با تکیه بر تجربیات دوره نخست، در راستای تحقق اهداف اولیه نمایشگاه گام بردارد. از این‌رو شک نداریم که IFPEX2 به مراتب در سطح بالاتری برگزار خواهد شد.

چاپ تراکت فوری